İşkur İş Başvurusu Sonucu Sorgulama

Nisan 11, 2012 by  
Filed under E-Devlet

İşkur İş Başvurusu Sonucu Sorgulama: 

İşkur iş başvurusu sonucu, işkur iş başvurusu sonucu sorgulama 2011, e devlet kapısı üzerinden iş kur işbaşvurusu sonucu sorgulama  işkur iş başvurusu sonucu öğrenme, işkur iş başvurusu sonucunu öğrenmek istiyorum, işkur iş başvurusu sonuçları, işkur iş başvurusu sonuçları 2011, e devlet şifresi ile işkur iş başvurusu sonucu sorgula, e devlet kapısı üzerinden işkur başvuru sonucu sorgula bul öğren, işkur başvurum ne olmuş, işkur iş başvurum kabul edilmişmi ?

İşkura yaptığınız iş başvurusunun sonucunu size iş bulunup bulunmadığını aşağıda vereceğimiz linkden öğrenebilirsiniz.

işkur iş başvurusu sonucu sorgulama artık işkur sitesi veya başka bir site  üzerinden yapılamıyor. Alttaki linkte bulunan İşkur iş başvurusu sonucu sorgulamatıkladığınızda sizden şifre istenecektir. e devlet şifresi almak için yapılması gerekenler vardır. En kısa yol Postaneye gidip 1 TL karşılığında şifre alıp aşağıdaki linkleri tıklayarak şifre ile girmektir . E devlet şifresi kullanılmadan  T C kimlik no  sicil no  veya başka bir şekilde işkur iş başvurusu sonucu sorgulama  sı artık yapılamıyor..

Aşağıda vereceğim adresler den  işkur iş başvurusu sonucu sorgulama yapabilirsiniz. Adrese tıkladığınızda sizden şifre isteyecektir.Bu hizmetten faydalanmak için öncelikle sisteme giriş yapmanız gereklidir denecektir. Bu yazının altında sisteme gir tuşu bulunmaktadır.Buraya tıklayın yeni bir sayfa açılacak kimlik doğrulama sistemi önünüze gelecektir.Burada üst tarafta bulunan e devlet şifresine tıklayın .Açılan sayfada  e devlet şifrenizi ve T.C Kimlik numaranızı kullanarak  işkur iş başvurusu sonucu sorgulama yapabilirsiniz. İşkur iş başvurusu sonucu sorgulama artık e devlet kapısı üzerinden yapılmaktadır.

İşkur İş başvuru sonucu sorgulamak için buraya dokunun.

VN:F [1.9.14_1148]
Rating: 6.5/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.14_1148]
Rating: 0 (from 0 votes)
İşkur İş Başvurusu Sonucu Sorgulama, 6.5 out of 10 based on 4 ratings

Comments

One Response to “İşkur İş Başvurusu Sonucu Sorgulama”

  1. zeliha on Mayıs 2nd, 2012 08:42

    100959 kodu nu öğrenmek istiyorum

    VA:F [1.9.14_1148]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Feel free to leave a comment...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!

You must be logged in to post a comment.